Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław
Pracownik produkcji

Mika Plus Sp. Jawna
Wrocław
praca stacjonarna
4834 dni temu

zajmuje się produkcją i zbytem grzejników łazienkowych z rur miedzianych i stalowych. Jest firmą o ugruntowanej pozycji na rynku, posiada rozbudowaną sieć dystrybucji na terenie całego kraju.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Zadania:
  • praca przy produkcji grzejników.
Wymagania:
  • wykształcenie min. zawodowe,
  • mile widziane doświadczenie w zakresie prac ślusarskich i spawania,
  • silna motywacja do pracy,
  • dobry stan zdrowia.
Oferujemy:
  • pracę w młodym, dynamicznym zespole,
  • możliwość poznania nowych technologii w branży obróbki metalu, zdobycia uprawnień i kwalifikacji w zakresie spawania.