Podobne oferty pracy

Ogłoszenie numer: 1623779, z dnia 2017-05-19

Agencja pracy tymczasowej EVATECH(3451/3) poszukuje dla swojego klienta  pracowników na stanowisko:

Pracownik produkcji

Miejsce pracy: dolnośląskie / Legnica

Opis stanowiska

  • obrabianie ręczne wydrukowanych wzorów za pomocą igły
  • docinanie wzorów nożyczkami
  • obieranie i sortowanie wzorów do zamówień
  • obieranie odzieży do zamówień
  • sprasowywanie wzorów na odzież
  • kontrolowanie jakości produktów
  • pakowanie i wysyłkę produktów

Wymagania

  • zdolności manualne
  • punktualność
  • system pracy 3 zmianowy
  • komunikatywność i zaangażowanie w wykonywaną pracę

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie + premie
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego
  • stabilną pracę w oparciu o umowę o pracę na pełny etat
  • dofinansowanie do karnetów sportowych

Poznaj stanowisko: Robotnik Produkcyjny

Robotnik produkcyjny – osoba, która pracuje w dziale produkcji, zazwyczaj na magazynie. Osoba na tym stanowisku wykonuje powtarzające się czynności, może być także zobowiązana do raportowania, wprowadzania informacji do systemu. Robotnik produkcyjny powinien posiadać wykształcenie co najmniej podstawowe lub gimnazjalne. W zależności od rodzaju wykonywanej ...

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl