Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
pracownik produkcyjno - magazynowy

PIN Sp. z o.o.
mazowieckie, Warszawa / Białołęka
praca stacjonarna
4808 dni temu

Ogłoszenie numer: 144213, z dnia 2011-04-20

PIN Sp. z o.o. istnieje od 1998 roku. Jesteśmy niewielką, stale rozwijającą się firmą o 100% polskim kapitale. Na dzień dzisiejszy firma zatrudnia 12-tu Pracowników. Świadczymy wyspecjalizowane usługi poligraficzne, oferujemy przede wszystkim druk nośników danych tj. płyty CD / DVD / BD, karty SD, pamięci USB. Zajmujemy się również produkcją i sprzedażą opakowań nośników danych. Usługi świadczymy na rzecz klientów z Polski oraz państw UE. Korzystamy z bardzo wydajnych, zaawansowanych technicznie maszyn. Pracujemy na bazie zgodnego z normami ISO systemu obsługi zamówień. Mamy zgrany zespół doświadczonych zawodowo pracowników. Te atuty pozwalają nam na oferowanie produktów najwyższej jakości, w konkurencyjnych cenach i w zadziwiających Klientów terminach realizacji zleceń.

Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: mazowieckie, Warszawa / Białołęka

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na stanowisku pracownika magazynowego będzie odpowiedzialna przede wszystkim za:

  • przewożenie towarów między oddziałami firmy
  • nagrywanie płyt CD / DVD
  • obsługę maszyn introligatorskich
  • przygotowanie zamówień do wysyłki kurierem oraz odbioru osobistego

Przewidujemy pracę na dwie zmiany.

Wymagania

Oczekujemy zgłoszeń osób posiadających:

  • zdolności technicze
  • prawo jazdy kategorii B
  • co najmniej podstawową znajomość j. angielskiego

Oferujemy

  • Stałą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.
  • Wynagrodzenie o stabilnej podstawie i premię uzależnioną od wyników sprzedaży firmy.

praca w Warszawie na Białołęce w okolicach ul. Modlińskiej / Mohoffera