Pracownik produkcyjny - montaż systemów wentylacyjnych*

Miejsce pracy: Holandia / Drunen

Dla jednego z naszych klientów w Drunen, firmy specjalizującej się w produkcji systemów wentylacyjnych poszukujemy pracowników produkcyjnych do prac montażowych.

Preferowane osoby z doświadczeniem na podobnym stanowisku, w pracach produkcyjnych, montażowych.

Obowiązki:

  • cięcie, skręcanie, składanie części wentylacyjnych
  • obsługa pistoletu uszczelniającego oraz nożyc do cięcia metalu
  • obróbka metalowych blach

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego lub holenderskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
  • prawo jazdy kat. B
  • dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz
  • mile widziana umiejętność pracy ze schematem, rysunkiem montażowym

Oferujemy:

  • Legalne zatrudnienie przez holenderską agencję pracy
  • Pracę w znanej międzynarodowej firmie, wśród wielonarodowej załogi pracowników
  • Możliwość długotrwałej współpracy
  • Pomoc w organizacji przejazdu do Holandii
  • Pomoc w uzyskaniu niezbędnych dokumentów wymaganych do podjęcia pracy w Holandii
  • Odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie
  • Darmowy transport do pracy
  • Opiekę polskich koordynatorów
  • Tygodniowy system wynagrodzeń
*użyta w ogłoszeniu nazwa stanowiska jest powszechnie stosowana na rynku pracy i odzwierciedla charakter pracy przewidzianej na tym stanowisku i jest użyta na potrzeby publikacji ogłoszenia na portalu Praca.pl

Poznaj stanowisko: Monter Instalacji Wentylacyjnych

Monter instalacji wentylacyjnych, jak sugeruje sama nazwa stanowiska zajmuje się montażem, konserwacją, serwisowaniem i kontrolowaniem poprawnego funkcjonowania instalacji klimatyzacyjnych i wentylacyjnych na podległym sobie obszarze. Czynności te mogą być realizowane zarówno na placu budowy, podczas planowania i wdrażania wentylacji w nowo powstałych budynkach różnego przeznaczenia, jak i w prywatnych domostwach i biurach, ...

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl