Praca.pl Praca Pomorskie Słupsk Pracownik Przetwórstwa Rybnego Słupsk
Pracownik Produkcyjny / Przetwórca ryb

PAULA FISH Sławomir Gojdź Sp.J.
Słupsk
praca stacjonarna
2431 dni temu

Ogłoszenie numer: 1786701, z dnia 2017-09-18

Firma Paula Fish z siedzibą w Słupsku poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Słupsk

Opis stanowiska

  • Praca przy taśmie produkcyjnej,
  • Przeprowadzenie wstępnej obróbki surowca,
  • Sortowanie, filetowanie, patroszenie, ważenie, pakowanie surowca, przygotowanie do mrożenia,
  • Dbanie o utrzymanie porządku na danym obszarze produkcyjnym.

Wymagania

  • Sumienność i dokładność w wykonywaniu obowiązków,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Bardzo dobra organizacja pracy,
  • Dyspozycyjność i gotowość do pracy w systemie zmianowym,
  • Dbałość o szczegóły, odpowiedzialność za powierzone zadania, zaangażowanie,
  • Książeczka zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych,
  • Doświadczenie przy produkcji mile widziane,
  • Uprawnienie oraz doświadczenie w prowadzeniu wózków widłowych mile widziane,
  • Mile widziana umiejętność obsługi maszyn.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat,
  • Pracę zmianową,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia zawodowego,
  • Stabilne i długoterminowe zatrudnienie,
  • Niezbędne narzędzia pracy.