Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
Pracownik produkcyjny

Serwis Personalny Sp. z o.o.
Poznań
praca stacjonarna
5765 dni temu

Ogłoszenie numer: 48844, z dnia 2008-09-02

Agencja Pracy Serwis Personalny Sp. z o.o.(1428/3) zajmuje się poszukiwaniem pracowników i obsługą kadrowo-płacową przedsiębiorstw, według zapotrzebowania naszych klientów.

Miejsce pracy: Poznań

Nr Ref.: PO/SP/E-P/P

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko pracownika produkcyjnego. Prace mają charakter produkcyjny, polegającą na zbieraniu elementów i segregowaniu ich, kontroli jakości, układaniu w kartonach, prace na prostych maszynach produkcyjnych.

Wymagania

-ogólna sprawność fizyczna -dokładność i odpowiedzialność.

Oferujemy

Oferujemy: -8-godzinne stałe tygodniowe zmiany z płatną przerwą: 6:00-14;00,14:00-22:00 -wynagrodzenie: 8,50 zł brutto/1h -wyższe stawki godzinowe za pracę w godzinach nocnych: 9,80 zł brutto/1h