Zobacz więcej ofert pracy

Pracownik Restauracji

Flexbase
Niemcy, okolice Lübeck
praca stacjonarna
3824 dni temu

Ogłoszenie numer: 343125, z dnia 2013-11-27

Pracuj w Niemczech w okolicy Lübeck
Nowy Kraj, nowe Miasto, nowe Możliwości
Rozpocznij nowe życie-  my w tym Tobie pomożemy.

FlexBase GmbH jest profesjonalnym biurem rekrutacyjnym międzynarodowej sieci restauracji w Niemczech.

Doświadczenie gastronomiczne nie jest koniecznie potrzebne.
Każdy Pracownik zostaje szkolony w zespole na każdym poziomie Restauracji.
Długość pracy jest zależna od zapotrzebowania w danym tygodniu.

Aktualnie dla naszego Klienta: międzynarodowej sieci restauracji poszukujemy kandydatόw na stanowisko:

Miejsce pracy: Niemcy, okolice Lübeck

Opis stanowiska

  • przygotowywanie
  • produkcja
  • sprzedaż produktów restauracji

Wymagania

  • dobra znajomość języka niemieckiego
  • gotowość do wyjazdu do Niemczech
  • gotowość do pracy w soboty lub niedziele
  • mile widziane doświadczenie gastronomiczne

Oferujemy

  • umowę o pracę na rok, bezpośrednia z pracodawcą
  • pewność i stabilność zatrudnienia
  • zakwaterowanie w pobliżu restauracji
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość wzięcia nadgodzin (nocki, święta itd.)
  • premię świątęczną i urlopową
  • dofinansowanie wyżywienia
  • dobre warunki pracy w aktywnym i zaangażowanym zespole
  • możliwość awansu rozwoju zawodowego