Podobne oferty pracy

Ogłoszenie numer: 1498376, z dnia 2017-01-11

WP Consulting Sp. z o.o.

Poszukuje osób na stanowisko;

Pracownik rozbioru i uboju trzody chlewnej

Miejsce pracy: dolnośląskie / Niemcy

Opis stanowiska

  • Pracownik rozbioru i uboju trzody chlewnej w zakładach mięsnych

Wymagania

  • doświadczenie zawodowe na w/w stanowisku
  • niekarany w Polsce i w pozostałych państwach UE

Oferujemy

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę na warunkach niemieckich
  • atrakcyjne zarobki – wynagrodzenie od 8,75 brutto euro/godz do 11,40 brutto euro/godz
  • zakwaterowanie

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku
pod ogłoszeniem: "APLIKUJ TERAZ".

Szczegółowych informacji uzyskacie Państwo pod numerem telefonu.
(91) 50 65 400, (91) 50 65 402, fax: (91) 50 65 401

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 ). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Dane firmy

ul. K. Kolumba 1/102
70-035 Szczecin
zachodniopomorskie

Poznaj stanowisko: Robotnik Produkcyjny

Robotnik produkcyjny – osoba, która pracuje w dziale produkcji, zazwyczaj na magazynie. Osoba na tym stanowisku wykonuje powtarzające się czynności, może być także zobowiązana do raportowania, wprowadzania informacji do systemu. Robotnik produkcyjny powinien posiadać wykształcenie co najmniej podstawowe lub gimnazjalne. W zależności od rodzaju wykonywanej ...

Aplikujesz na ogłoszenie

Rekrutują z Praca.pl