Ogłoszenie numer: 948040, z dnia 2016-01-28

TOP SERVICE Grzegorz Kądziela

Serwis samochodów ciężarowych i specjalistycznych:

www.topservicetruck.pl   www.gptruck.pl

Obecnie do nowo wybudowanego obiektu w okolicy Warszawy (Sokołów k/W-wy (1 km od S8) poszukujemy osób z całej Polski do zbudowania zespołu serwisowego.

Pracownik serwisu samochodów ciężarowych

Miejsce pracy: świętokrzyskie

Opis stanowiska

Praca w serwisie samochodów ciężarowych na poniższe stanowiska:

  • kilku mechaników, elektromechaników,
  • lakiernika, blacharza,
  • tokarza,
  • frezera,
  • ślusarza,
  • spawacza,
  • pracownika myjni,
  • kierowcy kat. C.

Wymagania

  • Sumienność, pracowitość
  • Doświadczenie w pracy na podobnych stanowiskach - mile widziane

Oferujemy

  • Oferujemy pracę w serwisie samochodów ciężarowych w SOKOŁOWIE k/W-wy
  • Pracę w nowo wybudowanym obiekcie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Szkolenia pracownicze
  • Miłą atmosferę
  • W razie potrzeby pomoc w zakwaterowaniu dla osób z poza województwa mazowieckiego

Wynagrodzenie

Od 2000 do 5000 PLN

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 16.12.2015 r., Dz. U. z 2015 r., poz. 2135 z późn. zm.). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych, prawie dostępu do treści moich danych i ich poprawiania oraz prawie do odwołania zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie.

Poznaj stanowisko: Pracownik Serwisu Samochodowego

Pracownik Serwisu Samochodowego to osoba, która wykonuje prace asystenckie w serwisie samochodowym. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: obsługa klientów serwisu samochodowego, tj. telefon i biuro, przyjmuje i wydaje samochody, informuje klienta o stanie naprawy, rozlicza, a także obsługuje import części zamiennych, wspiera obsługę importu części zamiennych, nadzoruje i kontroluje jakość i ...

Rekrutują z Praca.pl