Najnowsze oferty pracy

  • Pracownik sezonowy

    Mählmann Gemüsebau GmbH & Co. KG   kujawsko-pomorskie
    relokacja do: Oferta pojawiła się w wynikach wyszukiwania ponieważ pracodawca zapewnia pomoc w relokacji do miejsca pracy. Jeśli nie chcesz widzieć ofert z relokacją, zaznacz w filtrach tryb pracy jaki Cię interesuje. Niemcy
    pracownik fizyczny  umowa o pracę / o pracę tymczasową  pełny etat  aplikuj bez CV
    8 godz.
    Praca sezonowa - sadzenie, zbiór warzyw od kwietnia 2024 Wymiar pracy: sezonowa umowa o pracę. Opis stanowiska: praca odbywa się w systemie akordu grupowego, indywidualnego (zbiór warzyw) oraz na godziny (12,41€/godz.netto - inne prace)
Zobacz więcej ofert pracy

Pracownik Sezonowy

S&A Fresh Produce (UK) Ltd
kujawsko-pomorskie, Wielka Brytania / Marden, Herefordshire
praca stacjonarna
2396 dni temu

Ogłoszenie numer: 1762923, z dnia 2017-09-05

Poszukujemy pracowników sezonowych do pracy na terenie UK dla S&A Group.

S & A Group jest największym niezależnym producentem truskawek w Wielkiej Brytanii. Jesteśmy firmą, która uprawia owoce oraz szparagi w UK. Nasza Firma stosuje nowoczesne i innowacyjne techniki uprawy roli w celu dostawy sezonbowych owoców miękkich przez cały rok. Naszymi głównymi klientami są największe supermarkety spożywcze w Anglii.

Cieszymy się, że możemy zaoferować pracę sezonową na jednej z naszych farm w Marden, Herefordshire. Nie wymagamy znajomosci jezyka angielskiego.

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie, Wielka Brytania / Marden, Herefordshire

Opis stanowiska

  • sadzenie truskawek,
  • zbiór truskawek,
  • usuwanie kwiatków,
  • proste prace porządkowe w tunelach foliowych lub szklarniach.

Wymagania

  • sprawność i wytrzymałość,
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym.

Oferujemy

  • legalne zatrudnienie na umowę o pracę sezonową z możliwością podjęcia pracy na stałe na wybranych stanowiskach,
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe - £ 7,50 na godzinę z możliwością premii, wypłacane cotygodniowo na konto bankowe,
  • zakwaterowanie w dobrze zorganizowanym Kampusie na terenie należącym do farmy,
  • rejestracja w lokalnej przychodni lekarskiej (na życzenie),
  • wsparcie polskojęzycznego opiekuna dla osób nie posługujących się językiem angielskim,
  • możliwość zdobycia nowych umiejętności, doświadczenia i kontaktów w międzynarodowym środowisku.