Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław Administrator sklepów internetowych Wrocław
Pracownik sklepu internetowego (branża: biżuteria, kruszce inwestycyjne)

79TH ELEMENT AG SP Z O O
Wrocław
praca stacjonarna
2469 dni temu

Ogłoszenie numer: 1725384, z dnia 2017-08-01

79th Elementsp.zo.o. jest firmą z branży biżuterii / metali szlachetnych. Jesteśmy obecni na rynku polskim od 8lat i ciągle powiększamy obszar naszego działania. Dzięki doświadczeniu , rzetelności i zaufaniu naszych klientów możemy zaoferować kolejne miejsce pracy w siedzibie firmy we Wrocławiu.

W związku ze zwiększaniem grona współpracujących z nami osób poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

  • Samodzielne prowadzenie bieżącej sprzedaży w sklepie internetowym
  • Przygotowywanie kampanii mailingowych oraz newsletterów
  • Obsługa zamówień
  • Komunikowanie się z klientem, budowanie relacji oraz dbanie o najwyższą jakość usług
  • Tworzenie bloga, opisów produktów i prowadzenie mediów społecznościowych
  • Współpraca z pozostałymi działami firmy w zakresie wykonywanych działań i prowadzonych projektów
  • Robienie zamówień biurowych i jego pełna obsługa

Wymagania

  • Wykształcenie minumum średnie
  • Doświadczenie w prowadzeniu sklepu internetowego (znajomość sprocesów sprzedaży internetowej, narzędzi google, podstawy znajomości HTML)
  • Podstawowa wiedza o mechanizmach pozycjonowania stron internetowych
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiający swobodną komunikację
  • Posiadanie dobrego warsztatu pisarskiego
  • Wiedza z zakresu zagadnień e-commerce i e-marketing, podążanie za obowiązującymi trendami
  • Samodzielności i odwagi w podejmowaniu kroków aby rozwiązywać drobne problemy :)
  • Zaświadczenie o niekaralności

Oferujemy

  • Pracę w ciekawej branży, gdyż praca z  kruszcami inwestycyjnymi i biżuterią to nie tylko handel ale też duża dawka wiedzy ekonomicznej i zapoznawanie się z ciekawymi walorami inwestycyjnymi.
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę ale istnieje też możliwość wyboru formy prawnej współpracy
  • Wsparcie techniczne oraz merytoryczne
  • Pracę w rozwijającej się firmie