Najnowsze oferty pracy

  • Pracowniczka / Pracownik w domach opieki

    Socco Stuttgart GmbH   małopolskie
    relokacja do: Oferta pojawiła się w wynikach wyszukiwania ponieważ pracodawca zapewnia pomoc w relokacji do miejsca pracy. Jeśli nie chcesz widzieć ofert z relokacją, zaznacz w filtrach tryb pracy jaki Cię interesuje. Niemcy
    pracownik fizyczny  umowa o pracę   14 221 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    2 dni
    Opis stanowiska podstawowa pielęgnacja pacjentów; podawanie posiłków; kontrola stanu zdrowotnego pacjenta (pomiar ciśnienia, wagi, cukru)
  • Koordynator Usług Opiekuńczych

    ŁÓDZKI ODDZIAŁ OKRĘGOWY Polskiego Czerwonego Krzyża   Łódź, ul. Wysoka 44    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    11 dni
    Kluczowe obowiązki: organizowanie usług opiekuńczych w miejscu zamieszkania podopiecznego; bezpośredni i pośredni nadzór nad właściwym wykonywaniem usług przez zatrudnionych pracowników; wprowadzanie pracowników w nowe środowiska; organizacja lub uczestniczenie w organizowaniu różnych...
Zobacz więcej ofert pracy

Pracownik socjalny

Szpital Kliniczny im. dr. Józefa Babińskiego SPZOZ w Krakowie
małopolskie
specjalista junior / mid / senior
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
89 dni temu

Ogłoszenie numer: 8763157, z dnia 2024-02-21

Miejsce pracy: małopolskie

Opis stanowiska

  • rozeznanie środowiska życia pacjenta, jego warunków rodzinnych, materialnych, mieszkaniowych, zbieranie informacji nt. jego funkcjonowania itp.
  • analiza i ustalanie planu pomocy (wywiady z pacjentami, rodzinami oraz pracownikami socjalnymi ośrodków pomocy społecznej)
  • podejmowanie działań związanych z zapewnieniem dalszej opieki dla pacjentów wypisywanych ze szpitala (usługi opiekuńcze, ZLŚ, O. Dzienny, WTZ...)
  • podejmowanie działań w kierunku skierowania pacjenta do DPS/ZOL ze wskazań zdrowotnych i w przypadku braku deklaracji rodziny co do zapewnienia Mu odpowiedniej opieki
  • działania na rzecz osób bezdomnych, ofiar przemocy domowej
  • poradnictwo  i informowanie pacjentów i ich rodzin  o możliwościach pomocy instytucjonalnej  w zakresie opieki i pomocy w środowisku lokalnym
  • kompletowanie dokumentacji ws. udzielenia pacjentowi pomocy finansowej z OPS, związanej z ustaleniem stopnia niepełnosprawności, ustaleniem prawa do renty z tytułu niezdolności do pracy, emerytury, zasiłków z ubezpieczenia społecznego
  • współpraca z innymi specjalistami (spoza zespołu terapeutycznego szpitala) w zakresie pomocy pacjentowi – opiekun prawny, kurator sądowy, prawnik, pedagog, pracownik in. instytucji np. ZUS
  • współpraca z Zespołem – personelem medycznym zatrudnionym w placówce, udział w zebraniach w sprawach diagnostycznych i terapeutycznych.
  • zachowanie w tajemnicy informacji związanych z pacjentem uzyskanych w związku z wykonywaniem zawodu.

Wymagania

  • posiadanie dyplomu ukończenia kolegium pracowników służb społecznych lub ukończone studia wyższe na kierunku praca socjalna

Oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • pracę w zgranym, zaangażowanym w pracę  Zespole – wsparcie merytoryczne, przyjazną, klarowną atmosferę pracy
  • pełne przeszkolenie wstępne w zakresie charakteru, sposobu pracy
  • wsparcie w zakresie rozwoju zawodowego
  • szkolenia wewnętrzne
  • możliwość negocjowania godzin pracy
  • możliwość udziału w superwizjach
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego wykształcenia
  • pakiet socjalny oraz możliwość dodatkowego ubezpieczenia

Poznaj

Misją Szpitala jest zapewnienie profesjonalnej opieki medycznej wszystkim Pacjentom oraz zaspokojenie Ich potrzeb i oczekiwań poprzez udzielanie świadczeń na najwyższym poziomie.

Jesteśmy największą w Małopolsce placówką specjalizującą się w leczeniu osób z zaburzeniami psychicznymi oraz uzależnionych od alkoholu.

Podstawowym celem działalności Szpitala jest udzielanie mieszkańcom Województwa Małopolskiego oraz innych regionów Rzeczypospolitej Polskiej najwyższej jakości świadczeń zdrowotnych zmierzających do zapewnienia osobom z zaburzeniami psychicznymi kompleksowej opieki zdrowotnej oraz zapewnienie tym osobom innych form opieki i pomocy niezbędnych do życia w środowisku rodzinnym i społecznym, a także promocja zdrowia psychicznego i zapobieganie zaburzeniom psychicznym oraz rehabilitacja zawodowa i społeczna.

Szpital prowadzi działalność leczniczą w rodzaju opieka psychiatryczna i leczenie uzależnień, w zakresie świadczeń: psychiatrycznych dla dorosłych, psychiatrycznych dla dzieci i młodzieży, rehabilitacji psychiatrycznej, psychiatrii sądowej w warunkach podstawowego i wzmocnionego zabezpieczenia dla dorosłych, leczenia uzależnień, w tym świadczeń terapii uzależnienia od alkoholu,  świadczeń rehabilitacji dla uzależnionych od substancji psychoaktywnych ze współistniejącymi zaburzeniami psychicznymi, leczenia zaburzeń nerwicowych dla dorosłych, świadczeń psychogeriatrycznych, świadczeń dziennych psychiatrycznych dla dorosłych, świadczeń dziennych psychiatrycznych rehabilitacyjnych dla dzieci i młodzieży oraz dorosłych, ambulatoryjnych terapii uzależnienia od alkoholu i współuzależnienia, świadczeń psychiatrycznych ambulatoryjnych dla dzieci i młodzieży oraz dorosłych, świadczeń psychologicznych dla dzieci i młodzieży, leczenia środowiskowego (domowego). W ramach Szpitala działa Izba Przyjęć.