Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Kujawsko-pomorskie
Pracownik sprzedaży internetowej

VIP S.D.Pikul Sp.J.
kujawsko-pomorskie, Lubicz Górny k/Torunia
praca stacjonarna
5068 dni temu

Ogłoszenie numer: 105029, z dnia 2010-07-02

Ogólnopolska Dystrybucja Wydawnictw Kartograficznych i Dziecięcych zatrudni na stanowisko:

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie, Lubicz Górny k/Torunia

Opis stanowiska

- kompleksowa obsługa systemu sprzedaży Allegro - realizacja zamówień klientów - obsługa klientów - poszerzanie i nadzór nad ofertą

Wymagania

- kreatywność, zaangażowanie i chęć do pracy - podstawowa znajomość programów graficznych - podstawowa znajomość html - znajomość i umiejętność używania oprogramowania i urządzeń biurowych - komunikatywność - umiejętność pracy w zespole - dobra organizacja pracy -mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy

- pracę w młodym, dynamicznym zespole - możliwość rozwoju i nabycia doświadczenia - pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku