Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Kujawsko-pomorskie
Pracownik Sprzedaży Internetowej

VIP S.D.Pikul Sp.J.
kujawsko-pomorskie, Lubicz Górny k/Torunia
praca stacjonarna
4432 dni temu

Firma VIP  - Ogólnopolska dystrybucja:

- wydawnictw kartograficznych,

- wydawnictw dziecięcych,

- kosmetyków i chemii samochodowej,

- odświeżaczy samochodowych,

zatrudni na stanowisko:

Miejsce pracy: Lubicz Górny k/Torunia

Zadania:
  • kompleksowa obsługa systemu sprzedaży Allegro,
  • administrowanie stroną internetową i obsługa sklepu internetowego,
  • realizacja i obsługa  zamówień klientów,
  • poszerzanie i nadzór nad ofertą,
Wymagania:
  • kreatywność, zaangażowanie i chęć do pracy
  • podstawowa znajomość programów graficznych
  • podstawowa znajomość html
  • znajomość i umiejętność używania oprogramowania i urządzeń biurowych
  • komunikatywność
  • umiejętność pracy w zespole
  • dobra organizacja pracy
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.
Oferujemy:
  • pracę w młodym, dynamicznym zespole
  • możliwość rozwoju i nabycia doświadczenia
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku