Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna

Zobacz podobne, aktualne ogłoszenia

dziś

Praca fizyczna, Przemysł / Produkcja

Holandia

dziś

Holandia, Haga i okolice
Holandia, ok. Roosendaal

wczoraj

Holandia, ok. Roodendaal

2016-08-26

Holandia, Limburgia

Pracownik szklarni – truskawki- Ogłoszenie archiwalne

Praca Sherpa International Force Sp. z o.o. / Praca fizyczna / Przemysł / Produkcja / Rolnictwo / Ochrona środowiska / Holandia / Kronenberg

Prosimy nie odpowiadać na poniższe ogłoszenie, gdyż z całą pewnością nie jest ono aktualne. Przedstawiamy je tutaj, aby ułatwić Państwu zapoznanie się z profilem danego pracodawcy.

Ogłoszenie numer: 389799, z dnia 2014-02-03

Sherpa International Force - firma doradztwa personalnego poszukuje osoby na stanowisko:

Pracownik szklarni – truskawki

Miejsce pracy: Holandia / Kronenberg

Opis stanowiska

  • Zbiór truskawek

Wymagania

  • Wymagana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu podstawowym pozwalającym na zrozumienie podstawowych instrukcji
  • Doświadczenie przy zbiorze truskawek
  • Odpowiedzialność oraz elastyczność
  • Umiejętność pracy na różnych stanowiskach pracy
  • Dokładność oraz precyzja w wykonywaniu zadań

Oferujemy

  • Rozwój w programie szkoleniowym dla brygadzistów
  • Stabilizację dzięki programowi lojalnościowemu
  • Bezpieczeństwo zarobków dopasowanych do Twoich oczekiwań

Stawka:

  • 9,07 € brutto

Rodzaj pracy:

  • Praca stała