Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów zainteresowanych pracą w Toruniu na stanowisku:

Pracownik Usług Serwisowych
Miejsce pracy: Toruń
Nr ref.: usł. serw-tor/2018

Opis stanowiska:

  • przeprowadzanie oględzin technicznych, dokonywanie przeglądów i prewencyjnych czynności konserwacyjnych urządzeń energoelektronicznych w przemyśle
  • bieżąca diagnostyka, usuwanie drobnych usterek oraz awarii zespołów elektrotechnicznych maszyn i urządzeń
  • uruchamianie, regulacja i testy nowych wyrobów produkowanych w firmie
  • przeprowadzanie planowanych napraw i modernizacji pojedynczych elementów oraz zespołów elektrotechnicznych urządzeń, maszyn i linii technologicznych
  • doradztwo techniczne klienta

Wymagania:

  • wykształcenie średnie lub wyższe techniczne
  • (preferowane kierunki automatyka, mechanika, elektrotechnika)
  • doświadczenie na podobnym stanowisku lub w dziale utrzymania ruchu zakładu przemysłowego (min. 2 lata)
  • dobra znajomość zagadnień z zakresu techniki napędowej AC i DC (przemienników częstotliwości, serworegulatorów, silników)
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych i rysunków technicznych
  • mile widziana znajomość aparatury łączeniowej, systemów PLC, HMI
  • ogólna wiedza z zakresu rozwiązań automatyki, hydrauliki, pneumatyki
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • umowę o pracę na cały etat
  • stabilne zatrudnienie
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia
  • samodzielną pracę z możliwością rozwoju zawodowego
  • niezbędne narzędzia pracy
  • pakiet ubezpieczeniowy, medyczny i sportowy.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku

Poznaj

FAIR Personal + Qualifizierung GmbH & Co. KG spółka komandytowa Oddział w Polsce

Poznaj stanowisko: Serwisant

Serwisant jest pracownikiem odpowiedzialnym za poprawne funkcjonowanie sprzętu i urządzeń, wykorzystywanych na terenie przedsiębiorstwa lub firmy. Osoba obsadzona na tym stanowisku monitoruje bieżący stan techniczny maszyn i urządzeń, przechowuje jego dokumentację techniczną i wykonuje ewentualne prace naprawcze, jeśli sprzęt takiej naprawy wymaga. Serwisant to osoba czynnie zaangażowana w organizowanie technicznych warunków dla ...
Serwisant Praca Serwisant

Rekrutują z Praca.pl