Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Pracownik w Biurze Zarządu

"Koleje Mazowieckie - KM" sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
4960 dni temu

Ogłoszenie numer: 120807, z dnia 2010-11-02

Transport Kolejowy Pasażerski Międzymiastowy

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: MPZ2a-110-16/2010

Opis stanowiska

- Obsługa organów korporacyjnych Spółki: Zarządu, Rady Nadzorczej, Zgromadzenia Wspólników.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe min. na poziomie licencjatu (zarządzanie, ekonomia, prawo),
  • znajomość zagadnień z zakresu Kodeksu Spółek Handlowych,
  • znajomość podstawowych zagadnień z zakresu finansów i rachunkowości,
  • umiejętność sprawnego redagowania tekstów,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • samodzielność przy realizacji powierzonych zadań,
  • dyspozycyjność, odpowiedzialność, dokładność.
  • Oferujemy

  • pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie
  • umowę o pracę,
  • możliwość awansu zawodowego,
  • szkolenia zawodowe.

    Poznaj

    Koleje Mazowieckie - KM Sp. z o.o.