Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Pracownik w dziale logistyki

WELTT
Warszawa
praca stacjonarna
6981 dni temu

Ogłoszenie numer: 10119, z dnia 2005-04-21

WELTT

Mał firma doradzcza. usługi w zakresie logistyki.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

na tym stanowisku pracownik będzie odpowiedzialny za prowadzenie magazynu, nadzór nad eksploatacją telefonów komórkowych firmy, realizację dostaw magazynowych, bieżącą obsługę eksploatacyjną pomieszczeń firmy

Wymagania

wiek do 35lat, niekaralność, wykształcenie min. średnie, bardzo dobra znajomość obsługi komputera (Excell, Word, poczta elektroniczna, znajomość Access'a i programów magazynowych będzie dodatkowym atutem), prawo jazdy, dobry stan zdrowia, komunikatywność, kultura osobista a przede wszystkim chęć do pracy.

Oferujemy

praca w miłej atmosferze, w młodym kilkuosobowym zespole, płaca adekwatna do osiąganych wyników