Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna

Zobacz podobne, aktualne ogłoszenia

Polecamy

wczoraj

Praca fizyczna, Sprzedaż / Obsługa klienta

śląskie, Katowice, CH 3 Stawy

wczoraj

śląskie, Rybnik

wczoraj

Medycyna / Opieka zdrowotna, Praca fizyczna

śląskie, Tychy, Katowice, Częstochowa

2016-08-24

Medycyna / Opieka zdrowotna

śląskie, Dąbrowa Górnicza
Polecamy

2016-08-24

śląskie, Bielsko-Biała

Pracownik w sklepie- Ogłoszenie archiwalne

Praca Trenkwalder & Partner Sp. z o.o. / Sprzedaż / Obsługa klienta / śląskie / Częstochowa

c40e7886fc87ad1f614a98507a16ef5d.gif
Trenkwalder & Partner Sp. z o.o. należy do grupy Trenkwalder International AG, która jest jedną z wiodących agencji pracy tymczasowej w Europie z obrotem powyżej 1 miliarda euro i zatrudnieniem ponad 70 000 pracowników. Trenkwalder działa w 19 krajach Europy.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Pracownik w sklepie
Miejsce pracy: Częstochowa
Nr ref.: EMP/CZE/1113

OPIS STANOWISKA:
  • przyjmowanie towaru,
  • układanie towaru,
  • pomoc w bieżących pracach działu,
  • obsługa klienta,
  • obsługa kasy fiskalnej.
WYMAGANIA:
  • chęć do podjęcia pracy dorywczej,
  • dyspozycyjność do pracy w tygodniu oraz w weekendy,
  • doświadczenie w obsłudze kasy fiskalnej (warunek konieczny),
  • mile widziane osoby uczące się.
OFERUJEMY:
  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia,
  • realizację zleceń na terenie Częstochowy,
  • kontakt w wypadku kolejnych zleceń,
  • oferta dotyczy pracy tymczasowej.

975f2b7c5b726cb35975f1f396778fa7.gif