TopCard Sp. z o.o. zajmująca się rozwijaniem płatności bezgotówkowych oraz innych usług, wykorzystujących elektroniczny transfer danych poszukuje kandydatów na stanowisko:

Pracownik Zespołu Operacji

Miejsce pracy: Poznań
Nr Ref.: Operacje/03/PZO/2017

Obowiązki:
  • Wprowadzanie danych do systemów informatycznych.
  • Opracowywanie i weryfikacja danych oraz dokumentacji.
  • Posprzedażowa obsługa, ewidencja i archiwizacja umów.
  • Komunikacja z Klientami i Przedstawicielami Handlowymi.
  • Zmiany parametrów Klientów w systemach.
  • Obsługa zapytań i spraw Klientów.
  • Opracowywanie instrukcji, umów i procedur.
Oczekiwania:
  • Dobra znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office.
  • Samodzielność i umiejętność sprawnej organizacji pracy.
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.
  • Umiejętności komunikacyjne i interpersonalne.
  • Odpowiedzialność i zaangażowanie w wykonywaną pracę.
  • Znajomość języka angielskiego mile widziana.
  • Wykształcenie minimum średnie.
Oferujemy:
  • Zatrudnienie na umowę o pracę (etat) lub zlecenie - w zależności od ustaleń.
  • Interesującą i odpowiedzialną pracę w zakresie posprzedażowej obsługi Klientów – Dział Operacji.
  • Możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego.
  • Przyjazną atmosferę pracy.
  • Niezbędne szkolenia stanowiskowe.

Oferty zawierające CV i list motywacyjny prosimy przesyłać za pomocą przycisku

W temacie maila prosimy wpisać Numer referencyjny: Operacje/03/PZO/2017

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez TopCard Sp. z o.o. moich danych osobowych, zawartych w ofercie dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Baz danych

Specjalista ds. Baz danych jest odpowiedzialny za tworzenie raportów na podstawie danych znajdujących się w bazach. Wspiera również rozwijanie systemu zarządzającego bazami danych. Do jego obowiązków należy również dokumentacja i prezentacja wyników oraz optymalizacja procesów. Konieczne jest wykształcenie kierunkowe (informatyka, ekonometria) ...

Aplikujesz na ogłoszenie

Rekrutują z Praca.pl