Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
PRACOWNIKA DZIAŁU KSIĘGOWO - PŁACOWEGO | ASYSTENT/KA KSIĘGOWEJ

Materials Engineers Group Spółka z o.o.
mazowieckie, Warszaw, Mokotów
praca stacjonarna
5184 dni temu

Ogłoszenie numer: 91343, z dnia 2010-03-05

poszukuje:

PRACOWNIKA DZIAŁU KSIĘGOWO - PŁACOWEGO
ASYSTENT/KA KSIĘGOWEJ

Miejsce pracy: mazowieckie, Warszaw, Mokotów

Opis stanowiska

  • wystawianie faktur;
  • uzgadnianie sald;
  • naliczanie amortyzacji;
  • tworzenie dokumentów (noty księgowe, duplikaty, potwierdzenia sald, wezwania do zapłaty, przyjęcia i likwidacje środków trwałych, kompensaty);
  • dbanie o prawidłowy obieg dokumentów;
  • sporządzanie sprawozdań do GUS;
  • aktualizowanie dokumentacji formalnej spółki (KRS, REGON, zaświadczenia o niezaleganiu Urząd skarbowy i ZUS);
  • sporządzanie listy płac;
  • sporządzanie umów cywilno-prawnych (zlecenia, o dzieło, współpracy) oraz umów o pracę;
  • wystawianie zaświadczeń o zarobkach;
  • dystrybucja pracownikom dokumentów, w tym w szczególności: RMUA, umowy o pracę, aneksy, świadectwa pracy;
  • prowadzenie dokumentacji płacowej pracowników;
  • organizacja pracy biurowej;
  • pomoc w innych pracach działu księgowości;
  • prace zlecone przez przełożonego;

Wymagania

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: finanse, rachunkowość);
  • min. podstawowa znajomość Ustawy o Rachunkowości;
  • znajomość przepisów prawa pracy, podatkowych i ZUS;
  • znajomość zasad amortyzacji środków trwałych;
  • dobra znajomości pakietu MS Office;
  • dokładność, samodzielności, odpowiedzialność, rzetelność, systematyczność;
  • nawyk weryfikowania danych przed ich przekazaniem innym osobom;
  • predyspozycje do pracy z liczbami;
  • umiejętność ustalania priorytetów;
  • dyspozycyjność (praca na pełny etat);
  • umiejętność pracy w zespole;
  • rzetelność i odpowiedzialność;
  • wysoka kultura osobista;
Mile widziane:
  • mile widziana znajomość programów Symfonia i Płatnik;
  • doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • znajomość języka angielskiego i/lub rosyjskiego;
  • chęć rozwoju zawodowego;

Oferujemy

  • pracę w rozwijającej się firmie i przyjaznej atmosferze;
  • umowę o pracę;
  • bogaty pakiet socjalny;
  • możliwość rozwoju i zdobycia cennych doświadczeń zawodowych;
  • stabilne warunki zatrudnienia;