Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Praktykant / Trainee (j. Niemiecki)

ACCONS - Accounting Services
Warszawa
praca stacjonarna
6758 dni temu

Ogłoszenie numer: 14251, z dnia 2005-12-01

ACCONS istnieje na rynku od kilku lat świadcząc usługi z zakresu pełnej księgowości dla międzynarodowych firm. Zatrudniamy doświadczoną kadrę oraz wykorzystujemy nowoczesne narzędzia pracy, co gwarantuje utrzymanie wysokiej jakości usług oraz odpowiednich standardów pracy. Odwiedź nas również na stronie www.accons.pl

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wprowadzanie danych księgowych do systemu. Stopniowo i adekwatnie do postępów, będzie pomagała innym księgowym w ich pracy oraz będzie wykonywała samodzielne prace.

Wymagania

Od kandydata wymagamy chęci do nauki zawodu księgowego, skrupulatności oraz pracowitości i zaangażowania. Kandydat powinien bardzo dobrze znać j. niemiecki w mowie i piśmie.

Oferujemy

Dla początkujących księgowych praca w nowoczesnym i renomowanym biurze rachunkowym, to możliwość prawdziwego rozwoju zawodowego. Różnorodność klientów sprawia, że, na co dzień spotykamy się z różnymi przypadkami i wyzwaniami. Oferujemy interesującą i stabilną pracę.