Praktyki

Planika Sp. z o.o.

Brzoza, Bydgoszcz, Toruń

5 dni temu

Praktyki
Miejsce pracy: Brzoza koło Bydgoszczy

Droga Studentko, drogi Studencie,

zapraszam Cię do odbycia praktyk w firmie, która udowadnia, że kreatywna praca z wykorzystaniem języków obcych w naszym regionie jest możliwa! Nasze centrum dowodzenia znajduje się w Brzozie Bydgoskiej – pragniemy, żebyś do nas dołączył i zasilił nasz międzynarodowy zespół swoją świeżą myślą i pozytywną energią!

Aktualnie poszukujemy praktykanta ze znajomością języków obcych (język angielski, hiszpański, włoski, rosyjski, niemiecki, francuski) dla bezpośredniej współpracy z naszym Area lub Project Managerem w dziale projektów lub w dziale handlowym. Czym się zajmujemy? W skrócie – sprzedajemy emocje. Ogień to emocje. A Planika wyspecjalizowała się w dostarczaniu najnowocześniejszych i najbezpieczniejszych rozwiązań na rynku w kategorii kominków dekoracyjnych.

 

Zobacz nas na w Internecie i przekonaj się, w jak luksusowych i prestiżowych projektach uczestniczymy, w Polsce i na całym świece: https://www.youtube.com/user/PlanikaFire, https://www.facebook.com/planikafire, https://vimeo.com/208875682/82bb3ad9aa.

 

Doświadczysz branży designu & architektury wnętrz, otworzysz się na realny biznes i nauczysz się, jak wspierać sprzedaż kreatywnie i skutecznie. Jeśli lubisz ludzi, uwielbiasz dzielić się swoimi emocjami i inspirować innych – to być może poszukujemy właśnie Ciebie!

Chcielibyśmy, żebyś współpracę ze nami rozpoczęła / rozpoczął od praktyki bezpłatnej. Nie martw się o dojazd do Brzozy – firma go sfinansuje, indywidualnie omówisz także długość praktyki, ilość godzin i formę współpracy. Na koniec nagrodzimy Cię wartościowymi referencjami w kilku językach.

 

Jeśli poczułeś już dreszczyk pozytywnej emocji – prześlij do nas kilka zdań, w których wyjaśnisz nam, dlaczego chciałabyś / chciałbyś ze nami pracować. A może chcesz nam powiedzieć coś innego? Nie bój się podzielić swoją pasją. Podaj proszę swoje dane kontaktowe oraz powołaj się na rok i kierunek studiów.

 

 

Czekamy na Twoje zgłoszenie pod adresem mailowym m.dabrowska@planikafires.com

 

Do zobaczenia w świecie inteligentnego ognia!

Pozdrawiam gorąco,

Monika Dąbrowska

https://www.facebook.com/planikafire

 

 APLIKUJ TERAZ 

 

Planika Sp. z o.o.

ul. Bydgoska 38
86-061 Brzoza
www.planikafires.com

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm. ). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Poznaj

Planika Sp. z o. o.

Planika Sp. z o.o. to światowy lider branży biokominków, obecny na rynku od ponad 10 lat.
Jesteśmy firmą innowacyjną o międzynarodowym zasięgu, posiadamy niezwykle rozwiniętą sieć dystrybucji produktów: oddziały w USA oraz Zjednoczonych Emiratach Arabskich oraz partnerów i dystrybutorów w ponad 60 krajach na całym świecie.
Jesteśmy firmą otwartą na ludzi. Stawiamy zarówno na osoby z ciekawym bagażem doświadczeń i wysokim poziomem kompetencji, jak również na osoby młode, po studiach, pełne zapału i chęci do zdobywania nowych doświadczeń i wiedzy. Pracujemy w zgranym zespole, w którym każdy może liczyć na szacunek i wsparcie od bardziej doświadczonych kolegów, w którym ważna jest przyjazna atmosfera oraz przejrzyste i uczciwe zasady działania.

Poznaj stanowisko: Praktykant

Praktykant – osoba, która ukończyła co najmniej gimnazjum i w dniu rozpoczęcia praktyki nie skończyła jeszcze 30 lat. Praktykantem może więc być absolwent liceum i aktualny student. Praktykant ma okazję wykorzystać swoją wiedzę wyniesioną ze szkoły w praktyce i nauczyć się czegoś nowego. W większości firm praktykanci początkowo pomagają w codziennych zajęciach innym pracownikom , a następnie są traktowani na równi z ...
Praktykant Praca Praktykant

Podobne oferty

Rekrutują z Praca.pl