Prawnik / Aplikant Radcowski

Kancelaria Radców Prawnych Robaszewska & Płoszka

Warszawa

Ogłoszenie numer: 333756, z dnia 2013-11-11

Kancelaria Robaszewska & Płoszka Radcowie Prawni świadczy usługi prawne dla przedsiębiorstw z sektora energetyki i nieruchomości, jak również reprezentuje Klientów biznesowych i indywidualnych w postępowaniu przed sądami i organami administracyjnymi oraz wspiera Klientów w zakresie dochodzenia ich praw i uzyskania odszkodowań.

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

Do głównych obowiązków pracownika będzie należało, na zasadach określonych w ustawie o radcach prawnych:

  •  analiza dokumentów, analiza przepisów
  •  sporządzanie projektów opinii prawnych
  •  przygotowywanie projektów porad prawnych
  •  sporządzanie projektów pism procesowych
  •  reprezentowanie Klientów przed sądami.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • ukończonych studiów prawniczych (rozpoczętej aplikacji radcowskiej) oraz co najmniej rocznego doświadczenia na podobnym stanowisku w kancelarii prawniczej
  • dobrej znajomości procesów inwestycyjnych w tym praktycznej znajomości przepisów prawa budowlanego, ochrony środowiska, planowania i zagospodarowania przestrzennego
  • zdolności komunikacji
  • odpowiedzialności za powierzone zadania
  • zaangażowania, skrupulatności i dokładności
  • samodzielności i umiejętności organizacji pracy
  • znajomości języka angielskiego w sposób umożliwiający redagowanie tekstów prawnych.

Oferujemy

Osobom zatrudnionym oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego, w tym uzyskanie dodatkowych kwalifikacji;
  • pracę w młodym, ambitnym zespole
  • możliwość publikowania w prasie z ramienia Kancelarii.

Poznaj stanowisko: Prawnik

Prawnik – osoba, która ukończyła wyższe studia prawnicze w Polsce i uzyskała tytuł magistra lub ukończyła stosowne zagraniczne studia uznawane w Polsce. Do głównych obowiązków prawnika należy: Obsługa prawna postępowań, sporządzanie, opiniowanie i analiza kontraktów, uczestnictwo w negocjacjach,Przygotowywanie pism procesowych, korespondencji prawnej, bieżące doradztwo prawne, przygotowywanie ...

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl