Prawnik wewnętrzny

Gi Group Sp z o.o.

Bielsko-Biała

4 dni temu

Gi Group jest międzynarodową agencją doradztwa personalnego, której głównym zadaniem jest oferowanie w pełni wykwalifikowanych pracowników tymczasowych. Jesteśmy liderem na rynku włoskim oraz jedną z czołowych agencji w krajach, w których działamy. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Obecnie dla naszego Klienta, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Nr ref: PRAW/BB/17
Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Nr ref.: PRAW/BB/17

Zakres zadań:

  • obsługa prawna spółki
Wymagania:
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w obsłudze prawnej przedsiębiorców lub współpracy z nimi jako prawnik wewnętrzny
  • wykształcenie wyższe - prawnicze
  • znajomość języka angielskiego min. B2
  • praktyczna znajomość przepisów prawa, w szczególności prawa cywilnego, gospodarczego, prawa pracy oraz prawa administracyjnego
  • umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania zagadnień prawnych
  • komunikatywność

Nasz Klient oferuje:

  • interesującą pracę w międzynarodowej organizacji
  • wyzwania w dynamicznym zespole
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet świadczeń socjalnych
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku pod ogłoszeniem: "APLIKUJ TERAZ".
W aplikacji prosimy zawrzeć klauzule. Aplikacje bez obligatoryjnej zgody nie będą rozpatrywane.
Poniższa klauzula jest obligatoryjna:
1.Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez firmę Gi Group Sp. z o.o. moich danych osobowych do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r. (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182)
Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania i żądania usunięcia.
Poniższa klauzula jest opcjonalna:
2. Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez firmę Gi Group Sp. z o.o. moich danych osobowych do celów związanych z przyszłymi procesami rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r. (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182

Poznaj stanowisko: Prawnik

Prawnik – osoba, która ukończyła wyższe studia prawnicze w Polsce i uzyskała tytuł magistra lub ukończyła stosowne zagraniczne studia uznawane w Polsce. Do głównych obowiązków prawnika należy: Obsługa prawna postępowań, sporządzanie, opiniowanie i analiza kontraktów, uczestnictwo w negocjacjach,Przygotowywanie pism procesowych, korespondencji prawnej, bieżące doradztwo prawne, przygotowywanie ...
Prawnik Praca Prawnik

Rekrutują z Praca.pl