Zobacz więcej ofert pracy

Prawnik

Krupa Srokosz Patryas sp.k.
Katowice
praca stacjonarna
6653 dni temu

Ogłoszenie numer: 18548, z dnia 2006-03-08

Kancelaria Krupa Srokosz Patryas sp.k. świadczy usługi doradztwa prawnego i podatkowego.

Prawnik

Miejsce pracy: Katowice

Opis stanowiska

Osoba na zatrudniona na stanowisku prawnika będzie odpowiedzialna za przygotowanie porad,opinii, pism procesowych, projektów umów oraz bieżący kontakt z klientem Kancelarii we współpracy z radcą prawnym lub doradcą podatkowym.

Wymagania

- ukończone studia prawnicze (studenci IV lub V roku prawa również moga skladać aplikacje), - biegła znajomość języka angielskiego, - doskonała znajomość prawa gospodarczego, cywilnego, prawa społek (specjaliści w zakresie prawa pracy lub prawa podatkowego mają dodatkowe szanse) - umiejętność pracy w zespole, także pod presją czasu, - rozpoczęta aplikacja lub uprawnienia doradcy podatkowego będą dodatkowym atutem.

Oferujemy

Kancelaria oferuje stałą pracę osobom pragnącym pogłębiać wiedzę prawniczą i doświadczenie zawodowe.