Podobne oferty pracy

Ogłoszenie numer: 1532293, z dnia 2017-02-17

 Biuro Podróży ITAKA - lider branży  turystycznej, na rynku już od 27 lat. Najobszerniejsza oferta, wiarygodność i profesjonalizm.

Poszukuje osoby na stanowisko:

Prezenter Oferty Turystycznej

Miejsce pracy: podlaskie / Białystok

Opis stanowiska

  • Kompleksowa obsługa klienta indywidualnego.

Wymagania

  • znajomość geografii świata oraz zagadnień turystyki zagranicznej,
  • doświadczenie w zakresie obsługi klienta oraz sprzedaży ofert turystycznych,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • operatywność i zaangażowanie,
  • odpowiedzialność, systematyczność i dokładność w realizacji obowiązków,
  • wykształcenie min. średnie,
  • mile widziana znajomość systemu rezerwacyjnego Merlin.

Oferujemy

  • ciekawą pracę w firmie, która jest liderem polskiej branży turystycznej,
  • umowę o pracę,
  • możliwość wyjazdów zagranicznych i podnoszenia kwalifikacji,
  • atrakcyjny system premiowania,
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe,
  • firmowe wyjazdy zagraniczne,
  • dofinansowanie wczasów zagranicznych dla Pracownika i Jego najbliższych,
  • możliwość dofinansowania kosztów: opieki medycznej i zajęć rekreacyjnych.

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Obsługi Klientów Indywidualnych

Specjalista do spraw obsługi klientów indywidualnych jest osobą odpowiedzialną za prowadzenie bieżącej obsługi tychże klientów w oparciu o najwyższe standardy i wewnętrzne procedury. Osoba obsadzona na tym stanowisku jest zaangażowana w realizację całokształtu procesów, związanych z obsługą klientów indywidualnych – począwszy od sporządzania niezbędnej dokumentacji, na podpisywaniu umów i ...

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl