Najnowsze oferty pracy

  • Asystent / Asystentka Prezesa

    Medea Health   Warszawa, Mokotów    praca stacjonarna
    asystent  umowa o pracę / zlecenie / kontrakt B2B  pełny etat
    5 dni
    Twój zakres obowiązków: Obsługa recepcji - zarządzanie korespondencją, przyjmowanie gości, nadzór nad kalendarzem Prezesa, prowadzenie biura oraz koordynacja i realizacja zadań administracyjnych, organizację spotkań wewnętrznych, zewnętrznych oraz podróży służbowych w Polsce i za...
Zobacz więcej ofert pracy

Prezes Zarządu

SBM " Pod Kopcem"
Warszawa
praca stacjonarna
3405 dni temu

Ogłoszenie numer: 610300, z dnia 2015-02-04

Spółdzielnia Mieszkaniowa

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: 1/2015

Opis stanowiska

Kandydat na Prezesa Zarządu powinien spełniać następujące kryteria:

  1. wykształcenie wyższe,
  2. min sześcioletni staż pracy, w tym 3 lata na stanowisku kierowniczym,
  3. umiejętność kierowania zespołem pracowników,
  4. dobra znajomość funkcjonowania prawa w zakresie spółdzielczości mieszkaniowej, zarządzania nieruchomościami i prawa pracy,
  5. co najmniej pięcioletnie doświadczenie w zarządzaniu nieruchomościami,
  6. stan zdrowia pozwalający na podjęcie pracy na stanowisku kierowniczym,
  7. niekaralność,
  8. pełna zdolność do czynności prawnych.

Wymagania

I. Zasady postępowania kwalifikacyjnego:

Oferta (zgłoszenie) kandydatów powinna zawierać:

  1. Zgłoszenie do konkursu wraz z  listem motywacyjnym,
  2. Kopie odpisu dyplomu ukończenia studiów wyższych,
  3. CV wraz z opisem posiadanego doświadczenia i danymi kontaktowymi (telefon, adres email),
  4. Oświadczenie o braku przeciwwskazań medycznych do pracy na stanowisku kierowniczym.
  5. Aktualne zaświadczenie o niekaralności z Krajowego Rejestru Karnego.
  6. Oświadczenie , ze przeciwko kandydatowi nie zostało wszczęte postępowanie karne, karno-skarbowe lub dyscyplinarne.
  7. Oświadczanie o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997 r nr 133 poz.883 z późniejszymi zmianami),
  8. Oświadczenie o korzystaniu z pełni praw publicznych , posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych, nie podleganiu ograniczeniu lub zakazom pełnienia funkcji w organach zarządzających organizacji gospodarczych.
  9. Koncepcję zarządzania spółdzielnią mieszkaniową