Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Producent Konferencji

MM Conferences S.A.
Warszawa
praca stacjonarna
4821 dni temu

MM Conferences S.A. należy do MMC Polska Group. Spółka jest wiodącym organizatorem konferencji, kongresów, sympozjów oraz warsztatów na najwyższym poziomie merytorycznym. Gwarantem jakości organizowanych wydarzeń jest zarówno współpraca z czołowymi firmami rynku mediów, telekomunikacji, bankowości i finansów, ubezpieczeń, nieruchomości, FMCG, energetyki, farmacji, IT, jak i zespół doświadczonych menedżerów, producentów, handlowców.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: PRO/02/2011

Opis stanowiska:

  • Merytoryczne przygotowywanie konferencji dla sektorów: finanse, bankowość, telekomunikacja, media, energetyka,farmacja etc.
  • Wybór koncepcji, opracowanie planu wydarzenia, nadzór przy jego realizacji
  • Współpraca z prelegentami
  • Prowadzenie konferencji
  • Reprezentacja projektów w mediach
Wymagania:
  • Doświadczenie w przygotowywaniu merytorycznym wydarzeń szkoleniowo/konferencyjnych
  • Umiejętności researchu merytorycznego i zdolności analityczne
  • Ukierunkowanie na realizację wyznaczonych celów
  • Przedsiębiorczość i kreatywność
  • Nastawienie na rozwój osobisty i zawodowy
  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów
  • Komunikatywność
  • Doświadczenie we współpracy z klientem na poziomie polskich oddziałów central międzynarodowych korporacji oraz największych polskich przedsiębiorstw

Mile widziane:

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym będzie dodatkowym atutem
  • Aktualna wiedza z zakresu obecnych trendów oraz przeobrażeń rynkowych w następujących branżach: finanse,energetyka, telekomunikacja, media, bankowość, farmacja
Oferujemy:
  • Atrakcyjny system wynagrodzenia finansowego
  • Bardzo rozwinięty pozafinansowy system motywacyjny (szkolenia, kursy językowe, siłownia)
  • Liczne wyjazdy i imprezy szkoleniowo – integracyjne (krajowe i zagraniczne)
  • Pracę w młodym, zgranym i sympatycznym zespole
  • Możliwość uczestniczenia w szkoleniach, warsztatach, konferencjach
  • Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Bardzo atrakcyjną lokalizację biura przy pl. Bankowym, 50 m od stacji metra Ratusz Arsenał
logo.gif
MMC Szkolenia
MMC Design

ul. Długa 44/50, 00-241 Warszawa
tel. 22 379 29 00
stopka.gif