Najnowsze oferty pracy

  • Kierownik Działu Technicznego

    WARSZAWSKA OPERA KAMERALNA   Warszawa    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    24 godz.
    KANDYDAT BĘDZIE ODPOWIADAŁ ZA PRAWIDŁOWE I TERMINOWE REALIZOWANIE ZADAŃ DZIAŁU TECHNICZNEGO, W SZCZEGÓLNOŚCI: kierowanie i planowanie pracy zespołu technicznego; przygotowywanie harmonogramów technicznych; obsługę techniczną prób i wydarzeń artystycznych wystawianych w kraju i za...
Zobacz więcej ofert pracy

Producent

Dentsu Aegis Network Polska Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
2399 dni temu

Isobar Poland Group powstała w wyniku połączenia spółek posiadających uzupełniające się wzajemnie kompetencje. Łączymy to, co najlepsze: strategiczno – kreatywne podejście Isobaru , technologiczno – consultingowe kompetencje Hypermedia i ideę kampanii social by design, według której pracuje Lubię to. W takim składzie jesteśmy w stanie dostarczać kompleksowe rozwiązania biznesowe dla największych graczy na rynku – zarówno lokalnym jak i globalnym.

Isobar Poland Group współpracuje także z pozostałymi spółkami wchodzącymi w skład naszej sieci Dentsu Aegis Network. W tak zacnym gronie ekspertów możemy śmiało mówić, że digital nie ma przed nami tajemnic. Chcesz przekonać się jakie korzyści płyną z pracy w tak zróżnicowanym środowisku?

Dołącz do nas jako:

Producent
Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: I/P/09/2017
Główne obowiązki:
  • Przygotowanie i koordynacja projektów filmowych, fotograficznych, animacyjnych i  dźwiękowych
  • Całościowa organizacja procesu produkcji TVC/interentowych (przygotowanie ofert, analiza kosztorysów, przygotowanie do produkcji, produkcja, postprodukcja, rozliczanie kosztów)
  • Umiejętność samodzielnego wyprodukowania filmów internetowych/sesji foto
  • Kosztorysowanie produkcji od tych za 5000 jak i tych za 500 000 zł
  • Prowadzenie bazy podwykonawców
  • Przygotowywanie i negocjowanie umów (przy współpracy z prawnikiem)
  • Przegląd ofert podwykonawców obecnych na rynku
Nasze oczekiwania:
  • Posiadanie wiedzy i umiejętności umożliwiające samodzielną pracę, wyznaczanie kierunków działań i celów do realizacji
  • Samodzielne realizowanie zadań oraz umiejętność rozwiązywania problemów, odpowiedzialność za efekty swojej pracy
  • 3-4 letnie doświadczenia na stanowisku
  • Posiadanie kompetencji tj. samodzielność, komunikatywność, dobra organizacja własnej pracy
  • Proaktywność i chęć rozwoju
Oferujemy:
  • Długofalową współpracę na podstawie kontraktu
  • Elastyczny czas pracy
  • Brak korpo – dresscodu i korpo klimatu
  • Możliwość zmiany ścieżki rozwoju poprzez udział w otwartych rekrutacjach wewnętrznych w ramach całej sieci Dentsu Aegis Network
  • Bogaty pakiet otwartych szkoleń w obszarze Digitalu oraz inicjatywy wspierające rozwój w tym obszarze
  • Pracę w nowoczesnym biurze ze strefami relaksu, siłownią, parkingiem rowerowym i samochodowym, oraz Day Care dla dzieci
  • Możliwość angażowania się w projekty z zakresy innowacyjnych technologii (Maker Lab - hypermedia.pl/#Work)
  • Hektolitry pysznej, gorącej kawy!
  • Możliwość uczestniczenia w multibrandowych przetargach
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm. ). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.