Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie
Product Manager( armatura sanitarna)

Omega Resource Group plc S.A. Oddział w Polsce
małopolskie, Wrocław
praca stacjonarna
5448 dni temu

Ogłoszenie numer: 68204, z dnia 2009-06-19

Omega Resource Group (certyfikat nr 1595) jest brytyjską firma rekrutacyjną, posiadającą kilka oddziałów w Wielkiej Brytanii oraz polski oddział w Warszawie. Zajmujemy się rekrutacją pracowników na stanowiska inżynierskie oraz specjalistyczne.

Miejsce pracy: małopolskie, Wrocław

Nr Ref.: PM//JK/Kraków

Opis stanowiska

Zadania: - poszukiwanie nowych produktów do wdrożeń oraz rozwój istniejących produktów, - opracowywanie projektów wdrożenia i kompleksowe zarządzanie wdrożeniem, -koordynacja prac projektowych w poszczególnych działach: Inżynieringu, Produkcji, Sprzedaży, - współtworzenie planów marketingowych i promocyjnych, szkolenie pracowników działu Sprzedaży i Obsługi Klienta.

Wymagania

* Wykształcenie wyższe techniczne, kierunek instalacje sanitarne, * Minimum 5 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie z branży instalacji wodnych lub HVAC, * Znajomość rynków armatury sanitarnej ( polskiego i zagranicznego), * Biegła znajomość języka angielskiego, * Przedsiębiorczość, * Samodzielność i inicjatywa w realizacji zadań, * Doskonała organizacja pracy, * Umiejętności negocjacyjne, * Dyspozycyjność - gotowość do podróży.

Oferujemy

* Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, w zespole doświadczonych specjalistów, * Atrakcyjne warunki pracy.