Firma Osadkowski-Cebulski sp. z o.o. skupia wokół siebie ludzi, dla których wyzwaniem jest tworzenie otaczającej rzeczywistości. Wierzymy, że to właśnie ludzie z ich profesjonalizmem i chęcią rozwoju stanowią o sile naszej firmy. Kierujemy się zasadami prawości i uczciwości budując partnerskie relacje w biznesie.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Product manager / Opiekun produktu - agro (nawozy, nasiona, środki ochrony roślin)

Miejsce pracy: Legnica
Region: dolnośląskie

Opis stanowiska:
  • koordynowanie i czynne uczestnictwo w poszczególnych etapach wprowadzania produktu na rynek
  • analizowanie trendów rynkowych
  • monitowanie preferencji klienta, oferty konkurentów, dostawców
  • planowanie i opracowywanie strategii produktu
  • badanie efektywności wdrożenia produktu
  • odpowiedzialność za całokształt działań promocyjnych i reklamowych dotyczących grupy produktowej
  • współpraca bezpośrednio z klientami końcowymi oraz z punktami sprzedaży
Wymagania:
  • wyższe wykształcenie (preferowane rolnicze)
  • doświadczenie z zakresu agronomii
  • dobra znajomość obsługi programów biurowych z grupy MS OFFICE
  • doświadczenie w branży nawozów, nasion, chemii
  • podstawowa znajomość języka angielskiego
  • prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
  • pracę w doświadczonym zespole
  • szkolenia miękkie i produktowe
  • możliwości rozwoju zawodowego
  • umowę o pracę w renomowanej i nowoczesnej firmie o stabilnej sytuacji rynkowej
  • niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon, samochód służbowy)
  • atrakcyjny pakiet socjalny (m.in. dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia na życie, kart sportowych)
  • dostęp do najnowocześniejszej techniki i wiedzy
  • dużą samodzielność pracy
  • przyjazne środowisko pracy, otwartość pracodawcy na nowe pomysły
  • pracę w Legnicy oraz w terenie

Proszę o przesyłanie swoich CV wraz z listem motywacyjnym WYŁĄCZNIE za pośrednictwem przycisku

Poznaj stanowisko: Kierownik ds. Produktu - Product Manager

Kierownik ds. Produktu to osoba, która jest odpowiedzialna za tworzenie i nadzór nad realizacją strategii marketingowej produktu/grupy produktów. Do głównych obowiązków osoby na tym stanowisku należy, m.in.: nadzór na dystrybucją i zapasami produktów, uczestniczenie w tworzeniu planów marketingowych dla danej linii produktowej, wprowadzanie nowych produktów na rynek, ...

Już aplikowałeś na tą ofertę

Aplikujesz na ogłoszenie

Dziękujemy! Twoja aplikacja została przekazana pracodawcy.

Trwa przekierowanie na formularz pracodawcy

Podaj adres e-mail i przejdź dalej

- Wymagane pola

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl