Oprandi Polska jest lokalnym oddziałem szwajcarskiej grupy doradztwa personalnego oprandi & partner, założonej w 1988 r. Nasza firma oferuje usługi mające na celu wsparcie klientów i kandydatów w procesie rekrutacji i zarządzania karierą, a także rozwój kompetencji niezbędnych do kierowania ludźmi w organizacji.

Dla jednego z naszych Klientów, międzynarodowej firmy farmaceutycznej, działającej na rynku produktów dostępnych bez recepty, poszukujemy kandydatów gotowych do objęcia roli:

Product Manager OTC

Osoba zatrudniona na stanowisku Product Menedżera będzie odpowiedzialna za przygotowywanie, implementację, nadzór i egzekucję Marketingu Mix powierzonych produktów.

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków

  • analiza otoczenia konkurencyjnego
  • udział w opracowywaniu strategii długookresowej i opracowywanie planów marketingowych
  • przygotowywanie materiałów merytorycznych, edukacyjnych i reklamowych
  • szkolenie Field Force w zakresie merytorycznym, promocyjnym, sprzedażowym
  • współpraca z Field Force, m.in. wykonywanie wspólnych wizyt u lekarzy i w aptekach
  • aktywna współpraca, budowanie i rozwijanie relacji z interesariuszami zewnętrznymi – towarzystwami naukowymi, liderami opinii, z kluczowymi klientami i kontrahentami
  • wprowadzanie nowych produktów
  • odpowiedzialność za budżet oraz P&L
  • realizowanie planów sprzedaży

Wymagania

  • osoba rzetelna, ambitna, dynamiczna, nastawiona na sukces
  • osoba znająca zasady Marketing Mix, rozumiejąca kluczowe elementy strategii marki
  • umiejętność sporządzania budżetu i P&L
  • doświadczenie w pracy JPM lub PM na rynku farmaceutycznym
  • wysoka kultura osobista, komunikatywność
  • wykształcenie menedżerskie będzie atutem
  • język angielski w stopniu komunikatywnym

Nasz Klient oferuje

  • pracę w firmie nakierowanej na rozwój, w której panuje atmosfera przedsiębiorczości – w zespole profesjonalnych, ambitnych i doświadczonych menedżerów, w warunkach szybko podejmowanych decyzji
  • nastawienie na długoterminową współpracę i stabilne warunki zatrudnienia
  • pakiet wynagrodzenia składający się ze składnika stałego, zmiennego i składników niefinansowych
  • profesjonalne narzędzia pracy: samochód, telefon, laptop
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o przesłanie życiorysu
do Oprandi Polska za pomocą przycisku

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Zapewniamy dyskrecję.
Numer w Rejestrze Agencji Zatrudnienia: 5551

Poznaj

Oprandi Polska Sp. z o.o.

oprandi &partner jest międzynarodową grupą działającą w dziedzinie doradztwa personalnego.
Została założona w 1988 roku i dzisiaj dysponuje licznymi oddziałami w wielu krajach Europy oraz siecią ponad 140 partnerów. W ten sposób oprandi &partner zalicza się do największych i najbardziej prestiżowych firm w swojej branży.

W strukturze oprandi&partner doradcy będący jednocześnie partnerami Grupy mają gruntowne doświadczenie menadżerskie wyniesione z róznych gałęzi biznesu. Ten, praktykowany od 1988 roku koncept partnerski firmy oprandi&partner gwarantuje duże zaangażowanie oraz wysoką ekspertyzę w zakresie doradztwa i obsługi klienta biznesowego.

Poznaj stanowisko: Kierownik ds. Produktu - Product Manager

Kierownik ds. Produktu to osoba, która jest odpowiedzialna za tworzenie i nadzór nad realizacją strategii marketingowej produktu/grupy produktów. Do głównych obowiązków osoby na tym stanowisku należy, m.in.: nadzór na dystrybucją i zapasami produktów, uczestniczenie w tworzeniu planów marketingowych dla danej linii produktowej, wprowadzanie nowych produktów na rynek, ...

Już aplikowałeś na tą ofertę

Aplikujesz na ogłoszenie

Dziękujemy! Aplikuj poprzez stronę pracodawcy.

Trwa przekierowanie na formularz pracodawcy

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl