Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Lubelskie
Product Manager

Falter Sp. z o.o.
lubelskie
praca stacjonarna
4839 dni temu

Ogłoszenie numer: 138025, z dnia 2011-02-15

Firma handlowa w branży IT, obrazowanie, druk.

Miejsce pracy: lubelskie

Opis stanowiska

  • planowanie sprzedaży
  • wdrażanie do sprzedaży i sprzedaż bezpośrednia produktów
  • prowadzenie szkoleń i prezentacji
  • inicjatywa i udział w akcjach marketingowych
  • udzielanie klientom doradztwa technicznego
  • stały nadzór nad sorzedażą produktów
  • raportowanie

Wymagania

  • wykształcenie minimum średnie
  • doświadczenie handlowe
  • dobra znajomość zagadnień techniczno-informatycznych (technologie wydruków)
  • chęć i umiejętność dokształcania się połączona z dużą motywacją
  • komunikatywność i kreatywność
  • umiejętność samodzielnej organizacji pracy
  • dodatkowy atut-znajomość rynku komputerowego
  • mile widziana znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • ciekawą i atrakcyjną pracę na terenie całego kraju, związaną z budowaniem i kreowanie rynku
  • kontakt z najnowszymi osiągnięciami technologii wydruków
  • podstawowe narzędzia pracy-samochód służbowy, laptop, telefon