Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Product Manager

Omega Resource Group plc S.A. Oddział w Polsce
mazowieckie
praca stacjonarna
5615 dni temu

Ogłoszenie numer: 54734, z dnia 2009-01-02

Omega Resource Group jest brytyjską firma rekrutacyjną, posiadającą kilka oddziałów w Wielkiej Brytanii oraz polski oddział w Warszawie. Zajmujemy się rekrutacją pracowników na stanowiska inżynierskie oraz specjalistyczne. Dla naszego klienta międzynarodowej firmy z branży elektrycznej poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: mazowieckie

Nr Ref.: PMO/JK

Opis stanowiska

Główne cele: * odpowiedzialność za grupę produktów * pozycjonowanie grupy produktowej na rynku * wsparcie techniczne działu sprzedaży * prowadzenie szkoleń produktowych, działania marketingowe związane z produktem

Wymagania

* Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego pozwalająca na swobodna komunikację w mowie i piśmie. * Prawo jazdy * Wykształcenie techniczne w kierunku elektrotechnicznym lub pokrewnym * Znajomość rynku materiałów elektroinstalacyjnych. * Umiejętność pracy w zespole i z klientami * Wysoka kultura osobista

Oferujemy

* Umowę o pracę w międzynarodowej firmie * Prace w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku * Atrakcyjne wynagrodzenie * Niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon komórkowy, laptop) * Duże możliwości rozwoju zawodowego * Interesującą i odpowiedzialną pracę