Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Programista, Borland, Sql

MTS-CeTO S.A.
Warszawa
praca stacjonarna
6559 dni temu

Ogłoszenie numer: 20493, z dnia 2006-06-01

MTS-CeTO jest unikalną w skali kraju instytucją dysponującą licencją na prowadzenie regulowanego rynku pozagiełdowego i jednocześnie mogącą tworzyć platformy elektronicznego obrotu papierami wartościowymi i instrumentami finansowymi także na rynku nieregulowanym.

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: DI

Opis stanowiska

Zadania i zakres odpowiedzialności: - samodzielne wykonywanie analiz i sporządzanie dokumentacji założeń projektowych na podstawie specyfikacji funkcjonalności biznesowych; - realizowanie projektów programistycznych zgodnie z założeniami (także w kilkuosobowym zespole); - dokumentowanie wykonywanej pracy; - bieżące kształcenie się zarówno z dziedziny informatyki jak i problematyki transakcji giełdowych instrumentami finansowymi.

Wymagania

Wymagane kwalifikacje, doświadczenie: - wykształcenie informatyczne, szeroka wiedza informatyczna; - gruntowne opanowanie dowolnego warsztatu programistycznego; - gruntowna znajomość problematyki relacyjnych baz danych – z uwzględnieniem SQL; - metody programowania obiektowego oraz wielowątkowego; - język angielski (na poziomie technicznym); - silna motywacja; - wysoka kultura osobista; - zdolność do długotrwałej i wytężonej pracy; - umiejętność pracy w zespole; - umiejętność pokonywania problemów; - dyspozycyjność; - niekaralność. Dodatkowe atuty: - znajomość Borland Delphi; - umiejętność administrowania MS SQL Server.

Oferujemy

Charakter i warunki pracy: - stanowisko samodzielne; - praca stała; - godziny pracy: 8:30 – 17:30 z przerwa na lunch.