Najnowsze oferty pracy

  • Programista aplikacji mobilnych .NET MAUI

    Mergesoft sp. z o.o.   Poznań    praca hybrydowa / stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat   9 000 - 14 000 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    6 dni
    Zakres obowiązków: opracowywanie i implementacja logiki aplikacji mobilnych w zakresie odbierania i prezentowania danych oraz obsługi formularzy wprowadzania i edycji danych, implementacja widoków biznesowych aplikacji mobilnych zgodnie z dostarczonymi projektami graficznymi, implementacja...
Zobacz więcej ofert pracy

Programista Android i/lub iOS

Mobicode Sp z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
3303 dni temu

Właściciel Platformy Aplikacji Mobilnych Add Me, należąca do polskiej spółki MOBICODE, poszukuje pracowników na stanowisko developer Android / iOS. Tworzymy rewolucyjne rozwiązania tworzenia aplikacji mobilnych, które służą do kontaktu z użytkownikami.

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:
  • Prace w środowiska Android (Java) i/lub iOS (Objective-C- iOS SDK
  • Wdrażanie nowych nowych technologii w ramach nowych i istniejących systemów

Wymagania:
  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji
  • Umiejętność współpracy z grafikami przygotowującymi elementy GUI
  • Komunikatywność, otwartość oraz umiejętność samodzielnego pogłębiania wiedzy i rozwiązywania napotkanych problemów
  • Samodzielność, dokładność

Oferujemy:
  • Stabilne warunki oparte o umowę o pracę
  • Rozwój i nowe technologie w innowacyjnej firmie
  • Wygodne warunki pracy
  • Możliwości realizacji własnych idei
  • Możliwa praca zdalna lub stacjonarna

Poznaj

KLIMEK I KLIMEK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Firma KLIMEK i KLIMEK powstała w 1995  Celem Firmy było od samego początku dostarczanie wyrobów użytkowych wysokiej jakości przeznaczonych do wyposażenia wnętrz. Pierwszą grupą, już obecnie flagowych produktów firmy KLIMEK i KLIMEK, były drzwi wewnętrzne.