Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Katowice
Programista Aplikacji Internetowych

B2B Online sp. z o.o.
Katowice
praca stacjonarna
4808 dni temu

Ogłoszenie numer: 141222, z dnia 2011-03-18

B2B Online Sp. z o.o. projektuje zaawansowane narzedzia e-commerce dla firm z wykorzystaniem najnowszych technologii informatycznych. Dzięki dofinansowaniu ze srodków Unii Europejskiej zwiększamy zatrudnienie na realizacje programu Innowacyjna Gospodarka dla platformy B2Bonline.pl

Miejsce pracy: Katowice

Opis stanowiska

  • rozwijanie istniejących aplikacji internetowych
  • realizacja nowych projektów internetowych
  • projektowanie aplikacji internetowych z wykorzystaniem języka PHP lub Python

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość programowania obiektowego
  • znajomość HTML i JavaScript
  • umiejętność projektowania relacyjnych baz danych SQL
  • znajomość jednego z frameworków (Symfony, Zend lub Django)
  • doświadczenie minimum 3 lata w programowaniu aplikacji internetowych

Oferujemy

  • umowę o pracę,
  • pracę w młodym, dynamicznym zespole,
  • podnoszenie kwalifikacji i szkolenia