Najnowsze oferty pracy

  • Programista C/Linux (systemy wbudowane)

    NES Global Talent   Warszawa    praca hybrydowa
    specjalista mid / senior  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    Opis Stanowiska: tworzenie wysokiej jakości oprogramowania dla systemów wbudowanych (embedded) pracujących pod kontrolą systemu Linux; projektowanie architektury oprogramowania dla urządzeń telekomunikacyjnych; opracowanie i implementacja algorytmów rozwiązujących konkretne problemy z...
  • Programista

    Lumel Alucast Sp. z o.o.   Zielona Góra    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    8 dni
    Zakres zadań na stanowisku: projektowanie i rozwój oprogramowania, rozbudowa, modyfikowanie i nadzorowanie produkcji oprogramowania do urządzeń elektronicznych.
  • Programista C#

    RADWAG Wagi Elektroniczne   Radom, ul. Toruńska 5    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid / senior  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    16 godz.
    Miejsce pracy: RADWAG – siedziba w Radomiu, ul. Toruńska 5 Zakres obowiązków: implementacja nowych aplikacji w środowisku .NET, rozwój i utrzymywanie istniejącego oprogramowania.
Praca.pl Praca Zachodniopomorskie Szczecin Programista C Szczecin
Programista Aplikacji Wbudowanych - Programista C

Icotera Sp. z o.o.
Szczecin
praca stacjonarna
3214 dni temu

Ogłoszenie numer: 786757, z dnia 2015-08-24

Icotera, duńska spółka zajmująca się rozwiązaniami z zakresu komunikacji sieciowej za pośrednictwem FTTx i PON, poszukuje do działu oprogramowania pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Szczecin

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość programowania w językach C i C++
  • umiejętność projektowania oprogramowania
  • doświadczenie w tworzeniu aplikacji wbudowanych na systemy LINUX oraz platformy 8-bitowe
  • doświadczenie w tworzeniu aplikacji sieciowych
  • umiejętność porozumiewania się w języku angielskim

Oferujemy

  • zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin na podstawie umowy o pracę
  • konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia
  • pracę w młodym zespole
  • dofinansowanie szkoleń oraz posiłków
  • ciągły rozwój zawodowy przez uczestnictwo w innowacyjnych projektach