Podobne oferty pracy

Wiodąca agencja marketingu relacyjnego poszukuje pracownika na stanowisko: Programista baz danych.

Programista baz danych

Miejsce pracy: mazowieckie

Zadania:

Do zakresu obowiązków osoby, która obejmie powyższe stanowisko należeć będzie:

  • analiza możliwości zastosowania danych rozwiązań
  • rozwijanie i wdrażanie nowych technologii
  • współtworzenie baz i hurtowni danych oraz aplikacji internetowych
  • współpraca przy projektowaniu aplikacji
  • wdrażanie aplikacji, procesów i usług raportujących
  • wytwarzanie dokumentacji projektowej
Wymagania:
  • dobra znajomość bazy danych MS SQL (T-SQL) oraz platformy .NET (preferowana wersja 4.0 oraz język C#)
  • wiedza z obszaru optymalizacji zapytań
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodne czytanie dokumentacji
  • umiejętność organizacji czasu pracy i pracy w zespole
Oferujemy:
  • pracę w międzynarodowej korporacji
  • możliwość rozwijania umiejętności przy realizacji projektów dla renomowanych klientów
  • doskonałą atmosferę w gronie profesjonalistów
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)

Poznaj stanowisko: Programista .NET

.NET jest skrótem od .NET Framework, czyli platformy programistycznej, pochodzącej od Microsoftu, bezpośrednio nie będącej uzależnioną od konkretnego języka programowania. .NET Framework jest technologią, która ma na celu efektywne zarządzanie elementami systemu. Tworzenie aplikacji w .NET Framework odbywa się między innymi przy pomocy języków C# lub C++. Programista, jako osoba zajmująca się projektowaniem i ...

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl