Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław
Programista C / Mikrokontrolery Mpc8xx, M68k

TAHOE
Wrocław
praca stacjonarna
6663 dni temu

Ogłoszenie numer: 17969, z dnia 2006-02-28

TAHOE

Producent profesjonalnych urządzeń telekomunikacyjnych - http://www.tahoe.pl/

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

Praca będzie polegała na rozbudowie wielozadaniowego systemu operacyjnego pracującego w urządzeniach telekomunikacyjnych o nowe funkcje, nowe protokoły sieciowe, itp.

Wymagania

- bardzo dobra znajomość języka C (gcc) - doświadczenie w tworzeniu oprogramowania dla mikrokontrolerów (najlepiej 32-bitowych MPC8xx i/lub m68k) Dodatkowymi atutami będą: - znajomość asemblera PowerPC i m68k - znajomość działania Linuxa lub podobnych systemów 'od środka' (zasada działania jądra, przepływ danych pomiędzy urządzeniami a jądrem i procesami, itd.) Mile widziana będzie również znajomość sieci TCP/IP z punktu widzenia programisty (budowa pakietów, zasady działania protokołów, itp.).

Oferujemy

Oferujemy: - pracę nad złożonymi, zaawansowanymi urządzeniami elektronicznymi - ciekawe wyzwania programistyczne wymagające wiedzy i pomysłowości - możliwość realizacji własnych projektów - swobodną atmosferę w pracy