Programista C#/ .NET

INFOCOMP Sp. z o.o.

Toruń

1712 dni temu

Ogłoszenie numer: 273001, z dnia 2013-05-13

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów do zespołu programistycznego na stanowiska:

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie / Toruń

Opis stanowiska

  • udział w projektowaniu i implementacji dużego systemu informatycznego

Wymagania

  • znajomość: środowiska Microsoft Visual Studio 2010, języka programowania C# i platformy .NET Framework 4,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym korzystanie z dokumentacji technicznej,
  • doświadczenie nie jest wymagane.

Oferujemy

  • stałą pracę w doświadczonym zespole,
  • dofinansowanie szkoleń,
  • niezbędne narzędzia do wykonywania powierzonej pracy,
  • pracę z wykorzystaniem najnowszych technologii informatycznych.

Poznaj stanowisko: Programista C#

Język C#, inaczej C Sharp, jest obiektowym językiem programowania, służącym do tworzenia programów dla środowiska .NET Framework, DotGNU, czy Mono. Język C# funkcjonuje na wielu platformach systemowych, posiada też wiele cech wspólnych z Object Pascalem, czy C++. Programista, jako osoba zajmująca się projektowaniem i wdrażaniem aplikacji, programów i systemów komputerowych, specjalizuje się obsłudze ...
Programista C# Praca Programista C#