Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław
Programista C / Systemy wbudowane

TAHOE
Wrocław
praca stacjonarna
5863 dni temu

Ogłoszenie numer: 43428, z dnia 2008-05-09

TAHOE

- jest liderem w produkcji wysokiej jakości sprzętu do transmisji danych. Projekty realizowane przez nasz zespół znalazły uznanie w wielu krajach całego świata. W związku z rozwojem firmy o międzynarodowej skali działania poszukujemy osób do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

Do osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie: - tworzenie i rozwijanie oprogramowania do projektowanych urządzeń - współpraca z zespołem projektantów w zakresie tworzenia nowych produktów

Wymagania

- wykształcenie wyższe informatyczne (lub studenci ostanich lat studiów) - bardzo dobra znajomość języka C (gcc) - znajomość zasad tworzenia oprogramowania dla mikrokontrolerów (systemy wbudowane) - znajomość budowy i działania systemów operacyjnych i protokołów sieciowych - znajomośc języka angielskiego na poziomie komunikatywnym - umiejętnośc pracy w zespole

Oferujemy

- pracę nad złożonymi, zaawansowanymi urządzeniami elektronicznymi - ciekawe wyzwania programistyczne wymagające wiedzy i pomysłowości - możliwość realizacji własnych projektów - swobodną atmosferę w pracy - atrakcyjne wynagrodzenie - prywatną opiekę medyczną