Podobne oferty pracy

Jesteśmy dynamiczną, polską firmą, w której liczny dział IT każdego dnia rozwija i unowocześnia narzędzia szyte na miarę naszych potrzeb. To, co dla nas najważniejsze, to otwartość, chęć dzielenia się wiedzą oraz zaangażowanie pracowników, z którymi wiążemy się na wiele lat.

Programista C#
Miejsce pracy: Suchy Las (pow. poznański)
Nr ref.: C/29/2017

 Zadania:

  • projektowanie i rozwój aplikacji biznesowych
  • wdrażanie poprawek aplikacyjnych
  • projektowanie nowych funkcjonalności
  • tworzenie zapytań do bazy danych przy pomocy TSQL
  • aktywna współpraca z zespołem projektowym
  • analiza i testowanie rozwiązań technicznych
  • opracowanie i kontrola dokumentacji projektowej

Oczekujemy:

  • min. 1 rok doświadczenia komercyjnego w pracy w środowisku .NET
  • dobrej znajomości C#, ASP.NET/MVC, Visual Studio
  • mile widziane doświadczenie w pracy z JavaScript, jQuery, CSS
  • mile widziana znajomość baz danych Microsoft SQL Server

Oferujemy:

  • pracę na samodzielnym stanowisku dającym możliwość pełnego wykorzystania i rozwinięcia posiadanych umiejętności w firmie o stabilnej pozycji rynkowej
  • bardzo dobrą atmosferę w dynamicznym i doświadczonym zespole
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności

Kliknięcie przycisku „Wyślij” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Apart Sp. z o.o. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy, abyś nie klikał tego przycisku.

Poznaj stanowisko: Programista C#

Język C#, inaczej C Sharp, jest obiektowym językiem programowania, służącym do tworzenia programów dla środowiska .NET Framework, DotGNU, czy Mono. Język C# funkcjonuje na wielu platformach systemowych, posiada też wiele cech wspólnych z Object Pascalem, czy C++. Programista, jako osoba zajmująca się projektowaniem i wdrażaniem aplikacji, programów i systemów komputerowych, specjalizuje się obsłudze ...

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl