Zobacz więcej ofert pracy

Programista Dynamics AX

TFP Sp. z o.o.
wielkopolskie, Kórnik o. Poznania
praca stacjonarna
2926 dni temu

Ogłoszenie numer: 1066241, z dnia 2016-05-02

www.tfp.com.pl

TFP Sp. z o.o. producent tektury falistej i opakowań

w związku ze swoim rozwojem poszukuje kandydata/kandydatki na stanowisko:

Miejsce pracy: wielkopolskie, Kórnik o. Poznania

Opis stanowiska

  • wdrażanie nowych rozwiązań i utrzymanie systemu Microsoft Dynamics AX
  • testowanie wprowadzonych funkcjonalności
  • serwisu systemu Dynamics AX
  • kontakt z klientem wewnętrznym

Wymagania

  • doświadczenie w pracy i administracji oraz bardzo dobra znajomość modułów Microsoft Dynamics AX
  • minimum 2 lata doświadczenia zawodowego związanego z programowaniem i utrzymanie Microsoft Dynamics AX
  • bardzo dobra umiejętność programowania w językach X++, C# i/lub C++, T-SQL
  • doświadczenie w administracji i optymalizacji baz danych Microsoft SQL Serwer 2008/2012
  • znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym

Oferujemy

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia oraz umiejętności
  • stabilną formę zatrudnienia
  • możliwości rozwoju zawodowego w wybranym przez siebie kierunku
  • współpracę z profesjonalistami
  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej oraz pakietu sportowego