Najnowsze oferty pracy

  • Programista C/Linux (systemy wbudowane)

    NES Global Talent   Warszawa    praca hybrydowa
    specjalista mid / senior  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    6 dni
    Opis Stanowiska: tworzenie wysokiej jakości oprogramowania dla systemów wbudowanych (embedded) pracujących pod kontrolą systemu Linux; projektowanie architektury oprogramowania dla urządzeń telekomunikacyjnych; opracowanie i implementacja algorytmów rozwiązujących konkretne problemy z...
  • Programista

    Lumel Alucast Sp. z o.o.   Zielona Góra    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    13 dni
    Zakres zadań na stanowisku: projektowanie i rozwój oprogramowania, rozbudowa, modyfikowanie i nadzorowanie produkcji oprogramowania do urządzeń elektronicznych.
  • Programista C#

    RADWAG Wagi Elektroniczne   Radom, ul. Toruńska 5    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid / senior  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    2 dni
    Miejsce pracy: RADWAG – siedziba w Radomiu, ul. Toruńska 5 Zakres obowiązków: implementacja nowych aplikacji w środowisku .NET, rozwój i utrzymywanie istniejącego oprogramowania.
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław Programista C Wrocław
Programista Embedded C/C++ (DSP, MCU)

Nokia Siemens Networks Sp. z o.o.
Wrocław
praca stacjonarna
4623 dni temu

ARE YOU READY TO BE PART OF LEADING GLOBAL ENABLER OF

TELECOMMUNICATIONS SERVICES?

W Centrum Technologicznym Nokia Siemens Networks we Wrocławiu pracujemy nad oprogramowaniem dla stacji bazowych WCDMA i LTE.

W ramach projektów, które realizujemy odpowiadamy za:

  • Oprogramowanie uruchamiane na procesorach DSP, z naciskiem na optymalizację kodu,
  • Programowanie obiektowe z użyciem wzorców projektowych na procesorach DSP oraz MCU,
  • Tworzenie narzędzi pomocniczych pisanych w QT i Pythonie,
  • Analizę i implementację algorytmów DSP warstwy fizycznej Uplink LTE.

Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny za:

  • Analizowanie specyfikacji,
  • Implementację oraz testowanie,
  • Optymalizację kodu,
  • Znajdowanie i naprawianie błedów,
  • Refaktoryzację kodu.

Z chęcią powitamy Cię w naszym zespole jeżeli jesteś:

  • Programistą C++, z naciskiem na programowanie obiektowe, lub
  • Programistą Embedded C/C++ doświadczonym w programowaniu procesorów DSP/ARM/AVR lub innych, albo
  • Programistą QT, który interesuje się oprogramowaniem Embedded,
  • Mieszkasz lub chcesz przeprowadzić się do Wrocławia

Dodatkowe umiejętności:

  • Doświadczenie w tworzeniu oprogramowania pod systemem operacyjnym Linux,
  • Znajomość narzędzi takich jak systemy kontroli wersji, kompilatory, narzędzia dostarczane przez TI.

Oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenia
  • Pakiet medyczny wykupiony w prywatnej sieci poradni dla ciebie i twoich najbliższych
  • Elastyczne godziny pracy, a nawet możliwość pracy z domu
  • Grupowe ubezpieczenie na życie
  • Wydłużony urlop macierzyński (do 8 tygodni)
  • Pakiet relokacyjny
  • Współfinansowanie żłobka i przedszkola
  • Współfinansowanie karty MultiSport (siłownia, basen, joga, itp.)
  • Bilety do kina, teatru
  • Kursy angielskiego
  • Kupony obiadowe

Dołącz do nas i odkryj nowe wyzwania!!!

Workplace: Wrocław