Zobacz więcej ofert pracy

Programista gier mobilnych (JavaScript)

ZPR Media S.A.
Warszawa
praca stacjonarna
3217 dni temu

GRUPA ZPR Media

zatrudni na stanowisku:

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:
  • praca w zespole projektowym zajmującym się tworzeniem gier na urządzenia mobilne (przeglądarka).
Wymagania:
  • doświadczenie w programowaniu gier uruchamianych w przeglądarce, poparte realizacją konkretnych projektów
  • bardzo dobra znajomość technologii JavaScript/HTML5/CSS3
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca czytanie i tworzenie dokumentacji technicznych.
Mile widziane:
  • umiejętność programowania w obiektowych językach programowania, np. Java, C++
  • znajomość WebGL lub OpenGL
  • doświadczenie w optymalizacji kodu
  • znajomość bibliotek JS np. JQuery, pixiJS
  • praktyczna znajomość WebSocket.
Oferujemy:
  • przyjazną i otwartą atmosferę pracy
  • udział w projektowaniu gier od podstaw
  • pracę w młodym, dynamicznym zespole
  • umowę o pracę lub o dzieło
  • pakiet socjalny.