Najnowsze oferty pracy

  • Developer IT - Programista

    GDAŃSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY   Gdańsk    praca stacjonarna   dziś wygasa
    specjalista junior / mid / senior  umowa o pracę  pełny etat
    8 dni
    Gdański Uniwersytet Medyczny realizuje projekt Interdyscyplinarnego Pomorskiego Centrum Medycyny Cyfrowej (IP_CMC). Przez najbliższe kilka lat GUMed planuje zmienić świat medycyny cyfrowej. Szukamy osoby będącej spoiwem łączącym świat IT i medycznych badań naukowych, a to wszystko w...
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Programista Java Warszawa
Programista Java ze znajomością Groovy

QUALENT SOFTWARE Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
3424 dni temu

Miejsce pracy: Warszawa
Nr Ref.: PJG/2014

Qualent Software jest firmą z bogatym doświadczeniem z zakresu doradztwa biznesowego związanego z wykorzystaniem technologii informatycznych oraz tworzenia oprogramowania "szytego na miarę" dla dużych przedsiębiorstw. Oferujemy usługi związane z tworzeniem i wdrażaniem oprogramowania, integracją i dostosowywaniem rozwiązań istniejących w przedsiębiorstwie, a także audytu jakości i konsultacji z zakresu poprawy wydajności i bezpieczeństwa

Zadania z którymi m.in. się zetkniesz:

  • implementacja nowych funkcjonalności w ramach realizowanych projektów
  • udział w projektowaniu rozwiązań w ramach realizowanych projektów

  • dobra znajomość języka Java /JEE
  • znajomość Groovy
  • doświadczenie w projektach z wykorzystaniem Hibernate, Spring, JSF
  • mile widziana znajomość AngularJS
  • zainteresowanie i chęć rozwoju w obszarze projektowania oprogramowania
Co możemy Ci zaoferować:

  • oferujemy udział w ciekawych, zaawansowanych technologicznie projektach dla wiodących polskich i zagranicznych firm, dostęp do nowoczesnych narzędzi i technologii
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pakiet medyczny i pakiet sportowy
  • zwrot kosztów za zdane certyfikaty techniczne (100%)
  • bardzo dobra atmosfera pracy w koleżeńskim zespole
  • możliwość pracy w niepełnym wymiarze czasu pracy, elastyczne godziny pracy
  • udział w ciekawych wydarzeniach firmowych