Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie
Programista Java

Cyclad Sp. z o.o.
śląskie, Gliwice/Katowice
praca stacjonarna
5070 dni temu

Ogłoszenie numer: 108438, z dnia 2010-07-29

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą doradztwa IT działającą na rynku europejskim. Priorytetowymi obszarami działania CYCLAD są wysoko wyspecjalizowane usługi konsultingowe: Outsourcingu Kompetencyjnego (KPO), Outsourcingu IT (ITO), oraz Audytu/Konsultingu świadczone także zgodnie z najnowszymi tendencjami na zasadzie Offshore / Nearshore. Zespół naszych Konsultantów specjalizuje się w zakresie czterech gałęzi biznesowych: tworzenia oprogramowania, zarządzania i obsługi infrastruktury IT, bezpieczeństwa systemów informatycznych oraz systemów ERP. Misją naszej firmy jest świadczenie usług w zakresie technologii informatycznych na najwyższym poziomie, przy zachowaniu troski o rozwój i satysfakcję zawodową naszych Konsultantów.

Miejsce pracy: śląskie, Gliwice/Katowice

Nr Ref.: CC10/JAVA/KAT/PRACA/940

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za budowę oraz rozwój oprogramowania, projektowanie rozwiązań informatycznych mających realizować wymagania określone przez klienta, tworzenie dokumentacji technicznej i współpracę z testerami i analitykami.

Wymagania

• Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku • Bardzo dobra znajomość języka JAVA • Znajomość relacyjnych baz danych ( mile widziane doświadczenie w pracy z bazami ORACLE) • Znajomość zagadnień związanych z J2EE (EJB,JSF,Servlety, Spring) • Umiejętność projektowania ergonomicznego interfejsu użytkownika • Znajomość biblioteki Swing będzie mile widziana

Oferujemy

- ciekawą i rozwijającą pracę w miłym zespole