Zobacz więcej ofert pracy

Programista Java

Connectis_
Sopot
praca stacjonarna
2294 dni temu
Nr ref.: 6866/NŁ
Lokalizacja

Sopot

Wynagrodzenie

13 000 - 16 000 PLN

Obszar

it

Start

Styczeń - Marzec 2018

Języki

Angielski - min. B1

Forma zatrudnienia

B2B contract

Connectis_ to ponad 20 lat doświadczenia w branży, 60.000 Specjalistów IT i tysiące projektów zrealizowanych w 14 krajach.
Zadania:
  • Projekt dotyczy świadczenia projektów z zakresu technologii aspektów biznesu asekuracyjnego
  • Firma wdraża i integruje kompleksowe systemy informatyczne; specjalizuje się w produktach dla rynku ubezpieczeniowego
  • Programista ma wpływ na budowanie nowych funkcjonalności, dba o jakość kodu oraz raportuje do Lidera Technicznego
Wymagania:
  • Minimum 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość platformy JEE; serwera JBOSS, narzędzia Jenkins, JIRA; repozytorium GIT oraz Oracle DB
  • Atutem jest styczność w pracy z narzędziem Docker, Maven 3 oraz PL/SQL
  • Mile widziane certyfikaty Sun Certified/Java SE Programmer oraz znajomość procesu code review
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1
Oferujemy:
  • Udział w dużych ciekawych projektach w jednym z największej i najszybciej rozwijającej się instytucji ubezpieczeniowej
  • Możliwość codziennej pracy w firmie podążającej za najnowszymi trendami technologicznymi
  • Opiekę medyczną dla Ciebie i bliskich
  • Dostęp do placówek sportowych w całej Polsce
Lokalizacja

Sopot

Obszar

it

Start

Języki

Wymagania technologiczne:
  • JEE
  • JBOSS
  • Jenkins
  • JIRA
  • repozytorium GIT
  • Oracle DB
Benefity
  • komputer
  • pakiet medyczny
  • pakiet sport
  • szkolenia
  • pakiet relokacyjny
Connectis_ rozwija się bardzo dynamicznie w ciągu ostatnich lat, potwierdza to wiele nagród i wyróżnień przyznanych nam przez niezależnych ekspertów: